Jon Herrmann by Pat Supsiri, 2019

by • Jun 5, 2022 • Jon Herrmann, Model Photoshoots, ShirtlessComments (9)294

In August of 2021, photographer Pat Supsiri released this series of never-before-seen images of Jon Herrmann that he captured in the Summer of 2019.

Pat Supsiri 

Related Posts

Subscribe
Notify of
9 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Slow Juicer
6 months ago

juice; içerisinde yavaş bir hızla dönen bir aparat olan slow juicer aletinin huni şeklindeki başlığına sırayla bırakılan sebze ve meyvelerin, aparat kendi etrafında dönerken kenarlara sıkışması, ezilmesi ile elde edilen içecektir. burada sebze ve meyveler, bir bıçak darbesine ve ısıya maruz kalmıyor.Yavaş sıkma teknolojisi meyveleri ve sebzeleri yavaşça sıkar, düşük sıcaklıkta tutar ve malzemelerinizin tüm besleyiciliğinin, tazeliğinin ve doğal tadının korumasını sağlar.

https://bursa-elektrikcisi.com

bursa elektrikçi, bursa-elektrikcisi.com

https://ceviztoptan.wordpress.com/

ceviz, toptan ceviz, iç ceviz, kabuklu ceviz, https://ceviztoptan.wordpress.com/

kabuklu ceviz
6 months ago

Ceviz, doğada yetişen en faydalı besinlerin başında gelmektedir. Ağaç ve meyvesi birçok değerli mineral, protein ve folik asit içerir. Tahıl üretiminin çoğu Çin ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılmaktadır. Besin değeri en yüksek tohumlar günün her saatinde yenebilir. Cevizlerin tazeliğini uzun süre korumak isterseniz kabuğuyla da saklanması gerekebilir. Kırık ceviz de tatlı yapmak için toptancılar tarafından satılmaktadır.

kepenk servisi
1 month ago

kepenk servisi icin sizlere her zaman hizmet vermek bizlere gurur verir

vds satin al
1 month ago

vdsl satin almak için sistemimize bakailirsiniz

Follow us for more updates!